İletişim Bilgilerimiz

İletişim Formu

Adres

Demirhandek Cd. Dikmeli Sk. No:5/6 Siteler/Altındağ/ANKARA

Telefon

(0312) 353 58 80 - 81 - 82 - 83

Faks

(0312) 353 58 84

Hakkımızda

kurumsalbanner

 

Batuhan Makine faaliyetlerini 1999 yılından itibaren konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile halen yürütmektedir. Konfeksiyon tekstil makinelerinin satışı ile iş hayatına başlayan şirketimiz ayrıca laboratuar malzemeleri ve test cihazlarını tedarik etmektedir. Gelişimini günün teknolojisine uygun olarak sürdüren firmamız kaliteli markaları en uygun koşullarda müşterilerine sunmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde dünya fuarlarında ve ülkemizde sergilenen ürünleri sitemizde sizlere sunmaktayız. Firmamız her türlü tekstil makinelerini stoklarında bulundurmakta ve gerektiği durumda müşterilerine kısa bir sürede ulaştırabilmektedir. Firmamızın satışını yaptığı ithal ve yerli tüm ürünlerinin yedek parçalarını temin edebilmeniz mümkündür. Tüm marka ve modellere ait yedek parça stoklarımız mevcut olup ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilecek durumdadır. Aynı titizlikte satış sonrası bakım ve onarımlar için Türkiye’nin her yerine konusunda uzman teknik ekiplerimizle ulaşabilmekteyiz.

 

Vizyonumuz

Sektöründe deneyimli ve eğitimli kadrosuyla öncülük yapan müşteri ve çalışan memnuniyetine önem veren, gerek kamu sektörünün, gerekse özel sektörün öncelikle tercih ettiği lider bir kuruluş olmaktır.Aynı titizlikte satış sonrası bakım ve onarımlar için Türkiye’nin her yerine konusunda uzman teknik ekiplerimizle ulaşabilmekteyiz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin hedeflerine verimli şekilde ulaşmasını sağlayacak, gelişmiş teknolojiler ve uygun maliyetlerle anahtar teslim çözümler sunmaktır. Vizyonumuzun ve misyonumuzun gerektirdiği ilkeler doğrultusunda hazırladığı ve uyguladığı kalite yönetim sisteminin güncelliğini ve etkinliğini sağlamak için, gerek teknolojik ve ticari gelişmeleri izleyerek, gerekse müşterilerle oluşan ilişkileri sonucunda elde etmiş olduğu deneyimlerini ve müşteri tercihlerini dikkate alarak dinamik bir değişim esnekliğine ve sürekli iyileştirme anlayışına sahiptir.